Навчально-ігрова програма по системам числення


Хоптинець Вадим Андрійович, гурток «Інформатики і обчислювальної техніки», ЦНТТМ «Сфера», 11 клас, Оболонського району, м. Києва; педагогічний керівник: Кириленко Наталія Сергіївна, зав.відділом «Інформатика та обчислювальна техніка» ЦНТТМ «Сфера». 

Мета моєї роботи – створити програму, яка б допомогла вчителям та учням при освоєнні двійкової системи числення, а особливо при освоєнні механізму переводу чисел з десяткової у двійкову.

Це питання є досить актуальним в наш час, бо сьогодні йде бурхливий розвиток інформаційних технологій і молоді спеціалісти дуже потрібні. А двійкова система числення є тією базою, без якої не може обійтися жоден серйозний спеціаліст у IT-індустрії.

Основним завданням було створення програми, яка б, використовуючи графічний інтерфейс, наочно відображала процес переведення чисел із десяткової системи числення у двійкову. Це б позитивно відобразилося на розумінні учнями цієї важливої теми і додало їй інтересу в очах школярів, що є дуже важливим у процесі навчання.

В результаті виконання цієї роботи, я отримав готову до роботи програму. Серед її переваг: відсутність аналогів, простота та зручність у користуванні, можливість зручної демонстрації на інтерактивній дошці, можливість застосування і в якості гри, і як методичний посібник.
SelectionFile type iconFile nameDescriptionSizeRevisionTimeUser
Ċ
Перегляд Завантажити
  567КБ версія 10 12 вер. 2013 р., 13:09 ІТ Сфера
ą

Перегляд Завантажити
  157КБ версія 9 12 вер. 2013 р., 11:53 ІТ Сфера
ċ

Завантажити
  224КБ версія 9 12 вер. 2013 р., 11:54 ІТ Сфера
Ċ
Перегляд Завантажити
  118КБ версія 9 12 вер. 2013 р., 11:53 ІТ Сфера