Проведення тестування у формі гри

ТЕЗИ


Проведення тестування в ігровій формі серед учнів старших класів 

Автор: Молоченко Дар’я Романівна, вихованка 
ЦНТТМ «Сфера» Оболонського району 
Керівник: Кириленко Наталія Сергіївна, 
керівник гуртка «Програмування» ЦНТТМ «Сфера»


Більшість сучасних способів перевірки знань основуються на методі тестування. Існує дуже багато різновидів тестів, проте всі вони зводяться до одного – тривалого напруження думки та уваги, що дається дуже складно та потребує нереального напруження всіх сил людини.

Вирішення тестів – є відверто стресовою ситуацією для кожного учня, тому необхідно створювати такі способи тестування, які зводитимуть цей стрес до мінімуму. Саме таким типом тестування є тестування у формі гри.

Ігрові тести – не є нововведенням в освітній практиці, проте далі їх обговорення в курсових та дипломних роботах діло поки що не пішло. Всі викладені на папері ідеї, так там і залишаються. Метою мого дослідження є створення ігрової тестової програми. Це програма для перевірки знань учнів з інформаційно – комп’ютерних дисциплін. Завдяки цій програмі, я бажаю показати перевагу ігрового методу тестування над звичайними «паперовими» тестами. Для цього, після створення програми, з її допомогою було проведено тестування серед слухачів курсів «Програмування» у ЦНТТМ «Сфера». Відгуки дітей представлені у відповідному розділі роботи. Відгуки учнів підтвердили тезу про те, що проведення тестування у формі гри, навіть серед старших класів, має багато позитивних сторін, зокрема, зменшується негативний вплив на психіку людини, покращується сприймання тесту, а застосування мультимедійних засобів сприяє кращому запам’ятовуванню матеріалу, використаному в тесті. Такий тест є ще однією формою навчання, цікавою, а не напруженою та стресовою. Проведене дослідження виявило доцільність переведення тестування на мультимедійний рівень, що, за словами учнів, принесе більше користі, аніж відволіче увагу, як кажуть вчителі.

ċ
Game.zip
(4462k)
ІТ Сфера,
6 лют. 2014 р., 01:55
Ċ
ІТ Сфера,
6 лют. 2014 р., 01:55
ą
ІТ Сфера,
6 лют. 2014 р., 01:55
Ċ
tezy.pdf
(126k)
ІТ Сфера,
6 лют. 2014 р., 01:55
Comments