Новини‎ > ‎

Круглий стіл до Дня Безпечного Інтернету

опубліковано 7 лют. 2014 р., 04:23 ІТ Сфера
11 лютого проводиться міжнародний День Безпечного Інтернету. Запрошуємо до круглого столу, присвяченому цій події.  

Організатором круглого столу є міжнародна громадська організація „Європейська Медіа Платформа” (European Media Platform), за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій та Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформатизації.  

Захід відбудеться 11 лютого 2014 року в приміщенні Комітету ВРУ з питань інформатизації та інформаційних технологій (вул. Садова 3а). 

Початок о 15:30, реєстрація з 15:00.

День Безпечнішого Інтернету — це ініціатива європейської організації InSafe. Цього року він відзначається в одинадцяте і проходитиме під гаслом “Покращуємо Інтернет спільними зусиллями”. Круглий стіл у профільному Комітеті ВРУ, присвячений Дню Безпечнішого Інтернету, має на меті зібрати представників профільних органів державної влади, громадських та міжнародних організацій, навчальних закладів, ІТ компаній, визнаних експертів, представників ЗМІ та активістів соціальних мереж. Теми для обговорення: загрози Безпечному Інтернету та шляхи їх усунення.

Попередня реєстрація обов'язкова (електронною поштою за адресою info@euromediaplatform.org ). Прохання вказувати прізвище, ім'я та по батькові, установу, яку Ви представляєте, посаду та контактну електронну адресу, на яку Ви маєте отримати підтвердження реєстрації. Реєстрація припиняється 7 лютого о 15 годині. Підтвердження реєстрації має надійти 9 лютого. 

З додатковими питаннями ласкаво просимо звертатись за електронною адресою info@euromediaplatform.org . 
https://www.facebook.com/events/511741942276618/?ref_newsfeed_story_type=regular

Comments